Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
 • Yandex Hizmetleri sayesinde dijital pazarlamada bir adım önde olmak istemez misiniz? Ajanssy olarak kaliteli hizmetlerimizle size destek olurken işletmenizin daha fazla insana ulaşması adına çalışmalar yürütüyoruz. İnternet kullanıcılarının sık sık tercih ettiği Yandex’te öne çıkmanın yolu profesyonel bir destek olacak!
 •    
  Yandex Haritalar
  İşletmenizin dijital görünürlüğünü arttırmak anlamına gelecek olan Yandex Firma Kaydı sayesinde başarılı bir çözüme ulaşmaya hazır olun. Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olma özelliği taşıyan Yandex Haritalar servisi müşterilerinizle buluşmanızı sağlıyor. Yandex Maps üzerinde arama yaparak yol bilgisi almak isteyenlere hitap etmeniz mümkün.
     
  İşletmeler için dijital ortamda bilinirliği arttırmanın bir yolu olarak markanın kaydını profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Böylelikle işletmenizin iletişim bilgileri, adres, çalışma saatleri ve diğer bütün detaylarını paylaşıyoruz. Bu da daha fazla etkileşim almanızı da sağlıyor. Size sadece kusursuz bir deneyim yaşamak kalıyor. Yandex navigasyon uygulamasını tercih eden kullanıcılara yönelik bu çalışma sayesinde bilinirliği oldukça başarılı seviyelere taşıyabileceksiniz.
     
  Yandex Harita Yönetimi hizmetlerimiz sayesinde müşterilerinizin sizi nasıl bulduğunu belirliyoruz. Müşterilerinizin sizi Haritalar üzerinden bulup bulmadığını analiz ediyoruz. Böylelikle hizmetin ne denli başarılı olduğunu değerlendirebileceksiniz. Özellikle de aramalar ve satışa dönüşen iletişimin Yandex Haritalar aracılığıyla gerçekleşiyor olması çok önemli! Bu konunun değerlendirilmesini titiz bir şekilde sizlerle paylaşıyor olacağız!
     
  Yandex Reklamları
  Dünyanın en önemli arama motorlarından bir tanesi olan Yandex ile reklam sürecini başarılı bir seviyeye taşımak mümkün. Google’ın en büyük rakiplerinden olan Yandex’te siz de reklam vererek potansiyel müşterileri hedefleyebilirsiniz. Nasıl mı?
     
  Yandex Direct konusunda uzman ekibimiz, reklam yönetimi başta olmak üzere pek çok alanda ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Markanız için en doğru reklam çeşidinin hangisi olduğunu saptanıyor. Ayrıca reklamın hangi kitle için oluşturulacağı ve reklam verirken kullanılacak bütün anahtar kelimeler titizlikle belirleniyor. Bu sayede Yandex Direct tarafından harcanan bütçe çok büyük olmasa da elde edeceğiniz geri dönüş çok ciddi boyutlara ulaşıyor.
     
  Yandex’in kendine has reklam formatları bulunduğundan özel alan, garantili gösterimler, dinamik gösterimler ve Yandex görüntülü reklam gibi alternatifler tek tek değerlendiriliyor. Reklam yönetiminde başarıyı hedefleyen ekibimizle siz de müşterilerinizle bir araya gelme ayrıcalığını en ideal şekilde yaşamaya başlamalısınız. Daha düşük maliyetlerle reklam yayınlayabileceğiniz Yandex ile başarı kaçınılmaz!
     
  Ajanssy ile Yandex Hizmetleri
     
  Yandex ile sürekli iletişim halindeki ekibimizle Yandex Hizmetleri almanızı kolaylaştıracak bir yaklaşım benimsemeyi tercih ediyoruz. Ekibimiz canlı analizler, güncellemeler ve hızlı çözümler sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri ön plana çıkarıyor. Bu sayede Yandex Hizmetleri ile alakalı sorunsuz bir deneyim yaşamak mümkün oluyor. Yandex Arama Motoru ve diğer bütün soru işaretleriniz için ekibimizle iletişime geçerek bilgi almaya başlayın!

Merak Edilenler


Yandex, dünyanın en büyük ikinci arama motorudur. Yandex Haritalar’da olmanız, müşterilerinize bir adım daha yaklaşmanız demektir.

Yandex reklamları, yaygınlığı pek olmamakla beraber en etkili dijital reklam araçlarındandır. Yandex’in farklı her platformunda reklam verme imkanınız mevcut. Yandex reklamları dijital için etkili reklam türlerinden biridir.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.