Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
 • Markanızı sektörde akılda kalıcı bir noktaya taşıyacak renkler ve tasarımlarla hazırlanmış kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyaç duyuyorsunuz değil mi? İş görüşmeleri esnasında, fuarlarda ya da bir sunumda kurumsallığınızı yansıtan kurumsal kimlik öğeleri kullanarak farklı olduğunuzu hissettirmek hiç de zor değil!
     
  Hayallerinizin ötesinde tasarımlara imza atan ödüllü tasarım ekibimiz tarafından sektör analizi yapılarak hazırlanan kurumsal kimlik çalışması doğrultusunda hem akılda kalıcı hem de bilinirliği yüksek bir markaya dönüşebilirsiniz. İster yeni bir marka olun ister uzun yıllardır sektörde var olan bir marka; hedefiniz daha geniş kitlelere hitap etmekse çözüm kesinlikle kurumsal kimlik tasarımı olacaktır!
 •    
  Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci
  Marka kimliğini yansıtacak birbirinden özel unsurları bir araya getirirken ne tür çalışmalar yürütüyoruz? Bu konuda bütün aşamalara daha yakından göz atmanızı öneriyoruz!
     
  1- Analiz
  • Kurumsal kimlik tasarım sürecinde analiz her şeydir. Markayı, sektörü, beklentileri ve hedefleri değerlendirerek planlamada kusursuz bir yol haritası çiziyoruz.
     
  2- Tasarım
  • Markanıza uygun kurumsal kimlik çalışması için renk, mesaj ve diğer bütün unsurları bir araya getirerek eşsiz bir tasarıma imza atıyoruz.
     
  3- Sunum
  • Hazırlanan tasarımları size sunuyor ve üzerinde değişiklik istediğiniz her detayı ele alarak sizi kusursuz bir kimlik tasarımıyla buluşturuyoruz.
     
  Kurumsal kimlik tasarımı, sektörün en çok tercih edilen hizmeti olarak bilinmektedir. Ancak bu hizmet soru işaretlerinin de çok fazla olduğu bir alan. İşte kurumsal kimlikle alakalı en çok merak edilen sorular ve cevapları!

Merak Edilenler


Kurumsal kimlik tasarım; logo, kartvizit, antetli kâğıt ve diğer bütün kurumsal unsurları içeren tasarım sürecinin genel adıdır. Bu süreçte hedef markaya has bir kimlik tasarlayarak kurumsal bakış açısını yansıtmaktır.

Tasarım sürecinin müşteri ile mutabakata varılarak tamamlanması sonrasında farklı formatlarda teslimat gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede AI, PDF ve EPS formatlarıyla size sunulan çalışmaları farklı alanlarda kullanmanız mümkün olmaktadır.

Markanız için bir kurumsal kimlik tasarım hizmeti talep ediyorsanız fiyatlar taleplerinize uygun bir şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle tasarım ekibimiz taleplerinizi aldıktan sonra bütçe çalışması gerçekleşir.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.