Loading ...

Hakkımızda

AJANSSY

AJANSSY, 2014 yılında Semih Yıldırım tarafından ilk olarak SY Ajans adıyla kurulmuştur. İlk etapta sadece sosyal medya üzerine hizmet veren SY Ajans şuan AJANSSY olarak sosyal medyanın yanı sıra birçok platform da reklam desteği verip, firmaların meydalaşmasını sağlamaktadır.

AJANSSY, 2019 İtibariyle Arama motoru optimizasyonu, Viral Reklam Çalışmaları, Web Tasarım, Medya Yöneticiliği, E-posta Pazarlaması gibi hizmetler vermektedir.

İlk olarak 2014 yılında SY Ajans adıyla Semih Yıldırım tarafından kurulan AJANSSY 2019 İtibariyle binlerce kişiyle çalışmıştır. Aktif olarak +500'e aşkın müşteriye hizmet vermektedir.

image
Mükemmel Destek

Destek ekibimiz bizi diğer Ajanslardan ayıran en önemli faktör olmuştur. Mesai saatleri dışında da olsak 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

image
Uzman Ekip

Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için verdiğimiz tüm hizmetler de Ülkemizin ve Dünyanın en iyileriyle çalışıyoruz.

image
Hızlı Performans

21. Yüzyıl da artık zaman çok önemlidir. Dakikalık gecikmelerin hatası fazla olabilir. Onun için sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Ajanssy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı