Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Kurumsal
Marka Kimliğimiz
Gelecek Hayali

Ajanssy ile Tanışın

Ajanssy Kültürünün yapı taşını oluşturan ruh, başarılı çalışmaların gücünü yaratıcılıktan aldığı prensibine dayanıyor. Üretim süreci içerisindeyken denemekten korkmama ve olmayanı var etme cesaretini yaratıcılık gücümüzden alıyoruz. Tüm süreçler içerisinde karşımıza çıkan engelleri yaratcılığımızdan beslenerek kararlılıkla aşıyoruz. Markaların kitleler ile aynı havayı soluyarak ve aynı heyecanı duyarak başarıyı elde edebileceğini düşünüyoruz. Kitlelerle derin bağlar oluşturup psikoloji temelli ilerliyoruz. Bu şekilde başarının daha kalıcı olacağına inanıyoruz.

Ajanssy’i Ajanssy Yapan Değerler

Başarılı projelerin sırrı birkaç önemli değerden oluşuyor.

Çok Yönlülük

Raporlamadan tasarım sürecine, yönetimden planlama & stratejiye dijital medyaya dair her şey bir arada!

İlham Veren Bir Ekip

Sizinle hayal ortaklığı yapıyor, bu hayalleri birlikte gerçeğe dönüştürüyoruz. Geribildirim almak ve çalışmamızı istekleriniz doğrultusunda revize etmek projenin en heyecan duyduğumuz kısımlarından biri. Ortaya çıkan başarının kolektif çalışma prensibinden geldiğini unutmuyoruz.

Güçlü İletişim Ağı

10 yıllık sektör deneyimi sayesinde uluslararası sosyal ağların resmi ekipleriyle Ajanssy aracılığıyla iletişimde olabilirsiniz. Güncel bilgiyi tecrübeyle harmanlıyor ve sizi dijital medyanın avantajlı dünyasında bir özne haline getiriyoruz.

Kültür

Sahip olduğumuz çalışma kültürü sayesinde sınırsız fikir arasından özgün çalışmalar meydana getiriyoruz. Kültür mozaiği olan ülkemizin dört bir tarafında yetişmiş, bu topraklardan kazandığı Atatürk gençliği bilincinin hakkını vererek nihayetinde dünya vatandaşı olmuş ekibimizin fikir dünyasının yaratıcılığı bu özgünlüğün kaçınılmaz sonucunu oluşturmaktadır.

Ajanssy ekip arkadaşları harika imkanlara sahip! Haydi imkanlarımıza bir göz gezdirelim.

İmkanlarımız

Lider Desteği

Destekleyici ve geliştirici liderlik anlayışımız ile ekip ruhunu önceleyerek çalışmalarımıza değer katıyoruz. Yardım isteyip karşılıklı geri bildirimler vererek hedeflerinizi ve becerilerinizi geliştirin.

Eğitim

Tüm ekibimizin düzenli olarak sektördeki uzmanlardan eğitimler almasını sağlıyoruz.

Özel Mentör

Türkiye’nin ve dünyanın saygın şirketlerinde görev alan bir mentör ağına sahibiz. Mentör ağımızla birlikte ekibimizin gelişimini destekliyoruz.

Hızlı Gelişim

Tüm ekip arkadaşlarımız işin tam olarak içerisindedir. Kolektif bir takım bilinciyle çalışarak tüm ekibin birbirini en iyi şekilde geliştirilmesi amaçlanır.

Sanatsal Aktiviteler

Ekibimizin hayal gücünü artıracak tüm sanatsal aktiviteler (Tiyatro, müze gezisi vb.) şirketimiz tarafından desteklenir.

Kültür – Edebiyat

Gelişiminize önem veriyoruz. Birlikte gelişmek için her 2 ayda bir istediğiniz kitabı size hediye ediyoruz.

Ekip Çalışması

Ekip çalışması sayesinde birlikten güç ve başarı doğacağına inanıyoruz. Ajanssy ekibi, daima kolektif çalışma bilincini güçlendirmeyi amaçlar. Ekibimizin her üyesi, bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaşmaya açıktır.

Hibrit Çalışma Modeli

Hibrit çalışmanın verimli yapısına inanan Ajanssy ekibi, çalışmalarını online ve yüz yüze olan hibrit bir modelle ilerletmektedir.

Dinlenme Alanları

Çalışma alanlarının konforuna ek olarak keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlara da sahibiz. Playstation, dart, masa tenisi, langırt ve bilardo oynayarak ekip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

İçecekler

Yaz aylarında içinizi serinletecek, kış aylarında içinizi ısıtacak lezzetli içeceklerimiz ve ikramlarımız daima mutfağımızda bulunuyor.

AR-GE Ofisi

AR-GE ofisimiz ile dünyada olan teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sektörümüzü titizlikle inceliyoruz.

Sistem

Ajanssy, üst düzey teknolojik sistemlerle donatılmış çalışma stili ile ekibin performansını arttıran bir yapıyla ilerlemeye gayret eder.

Bizimle Yarışın

Ekibimizin her bir ferdinin mutluluğunu önemsiyoruz. Ekip olarak çalıştıktan sonra eğlenirken yarışmaktan çekinmiyoruz. Ofisimizde kahvemizi içtikten sonra keyifli kısma geçiyoruz: Rekabetçiler için langırt, keskin nişancılar için dart, dopamini fazla kaçıranlar için masa tenisi ya da sadece karizması yeter diyenler için bilardo...

İş Fırsatları
Grafiker
Hayal ettiğimizi değil hayal edemediğimizi tasarlayacak canavar gibi bir tasarımcı arıyoruz. "Bu benim!" diyorsan başvurunu bekliyoruz.
Detaylı Bilgi
Videographer
Yemek yemeyi seviyorsan çekmeyi de seviyorsundur. Görenin içini titretecek, nefesini kesecek; göz kanatan, damak çatlatan videolar çeker, "izleyene kokusunu bile hissettiririm" diyorsan başvurunu bekliyoruz.
Detaylı Bilgi
Sosyal Medya Uzmanı
Mark Zuckerberg'e "Al hesabımızı sen yönet" dedirtecek bir sosyal medya uzmanı arıyoruz. O sen misin?
Detaylı Bilgi