Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
 • Ajanssy olarak kullanıcı dostu arayüz ve hızlı bir erişim imkânı ile oluşturduğumuz web site tasarımlarımızda profesyonel bir bakış açısı ile hareket etmekteyiz. Dijital dünyada yer almak isteyen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek Website tasarımları konusunda nitelikli hizmetlerimiz ile öne çıkıyoruz.
 •    
  Dünya genelinde firmalar dijital kanallar vasıtası ile bir araya gelmektedir. Bu ortamlarda varlık göstermek isteyen firmaların profesyonel bir web adresine sahip olması zorunluluk haline gelmiştir. Bu nedenle işletmelerin müşterileri ile sayısal ortamlarda bir araya geldiği web adreslerine ihtiyaç duyulur. Kurumsal site tasarımı gerekli olduğunda ve Responsive (Tüm cihazlara uyumlu site) çalışmasında profesyonel nitelikte hizmetler Ajanssy tarafından sunulur.
     
 • Ticari faaliyetlerin kesintisiz olarak devam ettiği dijital kanallarda ürün ya da hizmet satın almak isteyen müşteriler için firmaların web adresleri onlarla iletişime geçtikleri mecralardır. Bu nedenle işletmeler doğru tasarlanmış bir web adresine ihtiyaç duyar. Ajanssy Website tasarım firmaları arasında lider bir kuruluştur.
 •    
  Ajanssy Web Tasarım olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek website tasarımları yapmak en önemli sorumluluklarımız arasında yer alır. Bu nedenle de profesyonel ekip arkadaşlarımızla kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız uluslararası ödüllere sahip yazılımcılardan oluşmaktadır ve birlikte profesyonel işlere imza atmaktayız.
     
 • Teknik Destek Süreci
 •    
  Web site tasarımları yapılırken dikkate alınması gereken önemli konulardan biri de satış sürecinin ardından oluşabilecek teknik destek ihtiyacıdır. Ajanssy olarak bu konuda kesintisiz 7/24 Whatsapp, E-posta vb. çağrı merkezi destek hatlarımız ile tüm taleplerinize yanıt veriyoruz.
     
  Ajanssy’de projenizi gerçekleştirecek kişilerle doğrudan iletişim kuracaksınız, aracımız yok. Sizinle iletişim kurmak, sizi daha iyi tanımamızı sağlayacağına inanıyoruz.
     
  Hayal ettiğinizi değil hayal edemediğinizi tasarlayacak bir web tasarım ekibi için hemen bizimle iletişime geçin!

Avantajlar


İşletmelerin ihtiyaç duyduğu web adresleri tasarlanırken bir takım teknik özelliklerin uygulanması gerekir. Özellikle SEO çalışmaları kapsamında arama motoru optimizasyonu ile uyumlu bir siteye sahip olmak gerekir. Arama motoru optimizasyonunda üst sıralarda yer almak işletmenizin daha fazla ziyaretçi ile bir araya gelmesine yarar. Sanal mağazanızda web adresinize giriş yapan kullanıcılar bu ziyaret sırasında website üzerinden size ulaşır. SEO çalışmalarının desteklenmesi Web tasarımı gerekli olduğunda öncelikle dikkate aldıklarımız arasında yer alır.

Web adresinizde yer alan yazı karakterleri, kullanıcı dostu bir ara yüz, menü yerleşimi, sitenin hızlı açılabilmesi gibi birçok ayrıntı çalışmalarımız sırasında dikkate alınarak tasarımlarımız yapılır. Bundan dolayı da web sitenizde beklentilerinizi karşılayabilecek tüm ayrıntılarda kusursuzluk hâkim olur.

Web adresinizin bilgisayarlar, tablet ve mobil cihazlarla uyumlu olması ise ziyaretçi sayınızda yaşanacak artışın temel nedenlerinden biridir. Web sitesi tasarlanırken kullanıcı dostu olması ve ziyaretçilerin aradıklarını kısa sürede bulabilmesi ise çalışmanın önemli süreçlerinden biridir. Firmanızı en iyi şekilde temsil edebilecek bir web adresine sahip olmanız küresel ölçekte bir araya gelen dünya piyasalarında ben de varım diyebilmeniz için zaruridir. Bu sebeplerle de tasarımlarımız sonrasında tüm ortamlara uyumlu web siteleri oluşturmaktayız. Kullanıcı odaklı ve SEO uyumlu tasarımlarımız dijital dünyanın tüm gereksinimlerine yanıt verebilecek kapasitededir.

Web site tasarımları yapılırken dikkate alınması gereken önemli konulardan biri de satış sürecinin ardından oluşabilecek teknik destek ihtiyacıdır. Ajanssy olarak bu konularda da profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Website bağlantı problemleri, herhangi bir yeni içerik ekleme, mail servisleri gibi durumlar karşısında kesintisiz olarak çağrı merkezimiz, whatsapp destek hattımız, e-mail hatlarımız ile 7/24 kesintisiz destek sunuyoruz.

Merak Edilenler


Web adresiniz sizi temsil eden, dijital dünyada görünen yüzünüzdür. İşletmenizin vitrini olarak görev yapar. Geleneksel ticari faaliyetlerin hızla terk edildiği günümüzde ürün ya da hizmet pazarlaması için dijital ortamlarda varlık göstermek zorunludur. Aksi takdirde firmaların değişen dünya ticari anlayışı içinde bir süre sonra yok olması kaçınılmaz olur. Web adresinizin olması sizi müşterilerinizle bir araya getirmeye yararken kurumsal nitelikte hizmet vermek istediğinizde ve bir marka değerine sahip olmanız gerektiğinde web adresi sizin temsilciniz olur.

Öncelikle web sitesi tasarlanırken işletmenin hangi sektöre uygun olarak yer alacağının belirlenmesi gerekir. Daha sonra sektörün dinamiklerinin analiz edilmesi ve süreç analizlerinin doğru yapılması firmanın web sitesinin beklentileri karşılayabilmesi için zorunludur. Sektör analizi ile beraber müşterimizden markası ile ilgili olan tüm logo, döküman, evrak, websitesine eklenilmesi istenen tüm dökümanlar talep edilir. Demo çalışmaları başlar, çıkarılan demo görünümü müşterimize iletir. Müşterimizin ekleyeceği önerileri doğrultusunda çalışmalar devam eder. En kısa sürede eksiksiz websitesi müşterimize teslim edilir.

Ajanssy Web Tasarım Teknik Destek Ekibi, websitenizde alan adı ve sunucu kaynaklı bir bağlantı problemi yaşanmaması adına tamamen bu süreci kendisi takip etmektedir. Alan adı ve sunucunuz tarafımızca alınır, sizlere faturalandırılır. Yenileme dönemleri takip edilip, gerekli yenileme işlemleri yapılır.

Müşterilerimizin arzu ve isteklerine göre internet sitesinin özellikleri, altyapısı değişiklik gösterdiği için standart bir fiyat politikası belirlemek mümkün değildir. Her website için web tasarım uzmanlarımız arzu ettiğiniz tasarım fikriniz, isteklerinize göre bir fiyat planlaması yapmaktadır.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Görüşme Başlat