Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
 • Kurumsal İletişim Birimi bölümümüz, iletişim merkezinizdeki her müşteri etkileşimini bir fırsata dönüştürmenize yardımcı oluyor. Teknoloji ve insan, müşteri hizmetlerinde güçlü bir kombinasyondur. İster büyük, ister küçük bir marka olun müşterileriniz sizden iletişim kurmayı talep eder.
 •    
  • Kurumsal İletişim Birimi Hizmetleri ile Her Müşteriyi Duyuyoruz
     
 • Müşterilerinizi duyuyoruz ve gerçek zamanlı geri bildirimlerimizle size dönüyoruz. Siz de, böylece kârınızı en üst düzeye çıkarmak, müşteri sadakatini ve memnuniyetini sağlamak için harekete geçebilirsiniz. Birinci sınıf bir müşteri deneyimi programı oluşturmak için bizim gücümüzü kullanın!
 •        
  • Tüm Kanallarda Konuşmayı Sürdürüyoruz
     
  Müşteriler, iletişim kurmak ister ve bilgi toplar. Bunu yapmak için, satıştan desteğe ve ötesine kadar gerçekleşen tüm temas noktalarında onlarla buluşuyoruz.
     
  Kurumsal İletişim Birimi hizmetimizde markaların; •e-postalarını, •canlı destek hatlarını, •dijital ortamda yer alan tüm iletişim ağlarını düzenli olarak kontrol edip, ilgili yetkililere ulaştırıyoruz.
    
  Müşteri şikayetlerini hassasiyetle takip edip, uygun bir dille yaklaşıp değer veriyoruz. Bunları ilgili marka yetkililerine iletiyoruz.
     
 • Evet, iyi deneyimler teşvik edilir. Müşterilerin geri dönme ve harcama yapma olasılığı da yükselir. Ajanssy Kurumsal iletişim birimi hizmetleri ile;
 •    
  • Güven oluşturur ve olumlu bir marka imajı yaratırsınız. Unutmayın, bir e-posta veya telefon görüşmesi ancak yakınlık kurduğunuzda etkili olabilir.
     
  • Satışlarınızı arttırırsınız. Mutlu bir müşteri sadık bir müşteridir. Sağladığınız ek bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında, güvenilir bir marka olarak size gelmeleri daha olasıdır.
     
  • Müşterilerinizden daha fazla olumlu dönüşler alırsınız. En büyük güç, ağızdan ağza (word of mouth) tavsiyelerdir. Çevrimiçi ortamlarda iletişim kurarak müşterilerinizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir biçimde giderebilirsiniz. Böylece, hem onları hem de yeni müşterileri kazanırsınız. Ajanssy Kurumsal İletişim Birimi hizmetimiz ile tüm bunları başarabilirsiniz.
     
  Müşteri Analizleri Gerçekliği
  Müşteri memnuniyetini şikayetlerin olmaması ile ölçerseniz yanılırsınız. Bir araştırma 12 memnuniyetsiz müşteriden sadece 1’nin şikayette bulunduğunu gösteriyor. Bir başka araştırma da memnun bir müşterinin 5 kişiye tavsiye ettiğini, memnun olmayanın ise 21 kişiye ulaştığını gösteriyor. Ayrıca, birbirini hiç tanımayan kişilerin bile karşılaştıkları bir ortamda sohbet ettiklerini düşünürsek bu rakam çok daha fazla olacaktır.
    
  Tüketicilerin %85'i, bir markadan vazgeçmeleri için yalnızca bir kötü müşteri deneyiminin yeterli olduğunu söylüyor. Müşteri etkileşimlerinin %70'inden fazlasının müşteri hizmetleri içinde gerçekleştiğinden, İletişim Merkezi bir organizasyonu daha akıllı hale getirebilecek bir bilgi yuvasıdır. Bu nedenle, çağrıları, sohbeti, müşteri e-postalarını, sosyal medyayı desteklemek için işi uzmanına bırakın. Uzman ekibimiz ile uzun vadeli bir başarı elde etmeniz için müşteri deneyimine dayalı derin bilgilerle size döneceğiz.
    

Merak Edilenler


Hayır, bizler Kurumsal İletişim Birimi hizmetimizde markaların; e-postalarını, canlı destek hatlarını, dijital ortamda yer alan tüm iletişim ağlarını düzenli olarak kontrol edebiliyor, ilgili yetkililere ulaştırıyoruz. Burada dijital bir çağrı merkezi hizmeti sunuyoruz diyebiliriz. Fakat bu telefon cevaplamak değildir. Dijital dünyada yer alan tüm iletişim kanallarından ibarettir.

Eğer dijital dünyada yoğun mesaj alan, yorum alan bir markaysanız her gün yetkililerinize şikayet veya öneri gelir gelmez talebi iletiyoruz. Aylık veya haftalık olarakta isteğe bağlı olarak raporlayabiliyoruz. Raporlarda müşteri iletişim bilgileri, talepleri, konu vb. yer alıyor. Müşteriyi uygun bir dille karşılayıp, dijital tüm iletişim kanallarında varlığımızı sürdürüyoruz.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.