Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
 • Markanızın Google görünürlüğünü arttıracak ‘Google Hizmetleri’ ile tanışmak ister misiniz? Ajansımızın Google ekibi ile doğrudan iletişimde olmasıyla dikkat çeken hizmetleri tercih ederek Google’da öne çıkan markalardan bir tanesi olabilirsiniz. Google Haritalar, Google Reklamları ve Google Workspace (G-Suite) konusunda uzman ekibimizle bütün taleplerinize eşsiz bir şekilde cevap veriyoruz. İşte Ajanssy ile size özel bir hizmet süreci!
 •    
  Google Haritalar
  İşletmenizin dijital dünyadaki görünürlüğünü arttıracak ve potansiyel müşterilerin sizi fark etmesini sağlayacak bir alternatife ne dersiniz? Google Haritalar yer ekleme hizmetimizle işletmenizin konumu, iletişim bilgileri ve çalışma saatlerini paylaşıyoruz. Haritalar’ın internet kullanıcılarının çok büyük bir kısmı tarafından kullanıldığı düşünüldüğünde işletmeye ulaşmayı kolaylaştıracak bu hizmetin önemi oldukça büyük.
     
  Google Haritalar İşletme Kaydı yaptırmak isteyen ama bir türlü bu konuda başarılı sonuçlara ulaşamayan işletmeler için destek hizmeti sağlıyoruz. Arama listelerinde işletmenizin ön sıralarda çıkmasını sağlayacak hizmetimizle dijital görünürlüğünüz çok yükseğe çıkacak. İşletmenizin faaliyet alanı ne olursa olsun Google Maps İşletme Kaydı yapmalı ve potansiyel müşterilerinizle buluşmalısınız. Peki, size sadece Google Haritalar İşletme Kaydı hizmeti mi sunuyoruz?
     
  Google Türkiye ekibi ile eşgüdümlü çalışmalarımız doğrultusunda işletmenizin bütün süreçlerini yönetiyoruz. İşletmenizin veri analizini gerçekleştiriyor; Google Haritalar sayesinde aldığınız sipariş, yapılan arama ve diğer bütün konuları işliyoruz. Böylelikle daha kaliteli bir sonuca ulaşmanız adına en büyük destekçiniz oluyoruz.
     
  Google Reklamları
  Google Reklamları, dijital pazarlamanın sac ayaklarından biri olarak hemen her işletme tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor. Markaların potansiyel müşterilere ulaşmak adına tercih ettiği Google Ads bir bakıma TV reklamlarına benzetilebilir. Ancak farklı alternatiflerinin bulunması ve doğrudan müşteri ile ilişkilendirilebiliyor olması Google reklamlarını daha özel kılıyor. 2000 yılından bu yana bütün internet kullanıcılarına hitap eden bu reklamlarda doğrudan müşteriye ulaşmak mümkün!
     
  Marka ve sektör analizleri yaparak potansiyel müşterileri hedefleyen ekibimiz; işletmeler için en uygun reklam seçeneklerini belirler. Bu doğrultuda arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı, alışveriş reklamları, Youtube reklamları, Gmail reklamları ve yeniden pazarlama reklamları kullanılmaktadır. İnternet kullanıcılarının arama yaparken kullandıkları anahtar kelimeler ve son gezindikleri sayfalar baz alınarak en ilgili reklamların belirlenmesi söz konusu oluyor.
     
  Google Ads Yönetimi hizmetimiz çerçevesinde markanızın reklam bütçesini en verimli şekilde kullanıyor ve en düşük rakamlarla en yüksek geri dönüşümü almayı hedefliyoruz. Bunu yaparken kullanıcıların en aktif oldukları saatleri hedefliyoruz. Üstelik canlı analizlerle de başarıyı ön plana çıkaracak çalışmalara imza atmayı arzu ediyoruz. Siz de düşük bütçelerle yüksek Google Ads geri dönüşümü hedeflediğinizde tercihinizi Ajanssy’den yana kullanmalısınız!
     
  Google Workspace (G-Suite)
     
  İşletmenizin kurumsal ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden verimli bir şekilde yürütmek mi istiyorsunuz? Google Workspace ile kurumsal e-postadan bulut depolama alanına kadar her ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Google Türkiye ekibi ile eşgüdümlü çalışmalarımız ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde saptamak adına çalışmalarımızla kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz hizmetlerin neler olduğunu belirledikten sonra Google entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz. Üstelik hizmet süreci boyunca karşı karşıya kalabileceğiniz bütün sorunlar için de destek sağlıyoruz.
     
  Siz de Google Hizmetleri sayesinde profesyonel sonuçlar alabileceğiniz bir sürece dahil olmak ister misiniz? O halde doğrudan Google ile iletişim halindeki ekibimizle bağlantı kurun. Google Ads, Google Workspace ya da Google Haritalar konusunda destek alın. Ajanssy ile en kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler - Google Haritalar


Google ekibiyle sürekli yakın iletişimdeyiz. Anında onay yetkisine sahip olmamız sebebiyle işletmenizin haritasını dakikalar içerisinde Google’a ekleyebiliyoruz. Türkiye’de 10’dan fazla zincir markanın tüm Google Harita kayıtlarını bizler gerçekleştiriyoruz. Şuana kadar 2 binden fazla Google Harita kaydı gerçekleştirdik.

Biz her haritanın düzenli yönetilmesi taraftarıyız. Yorumların yanıtlanması, mesajlara yanıt verilmesi, harita da yeni etkinlikler paylaşılması, fotoğrafların ve bilgilerin güncel tutulması gerçekten ilgili işletmenin değerini dijital dünyada arttırabiliyor. Bu sebeple haritaları düzenli yönettiğimiz hizmet paketlerimiz mevcut. Düzenli olarak 500’den fazla haritayı yönetiyoruz. Her bir yeni yorumunu ve mesajlarını yanıtlıyor, bilgilerini güncel tutuyoruz.

İşletmenizle ilgili verimli analiz raporları alabilmeniz, müşteriler ile daha yakın temas kurabilmeniz ve Google’da daha rahat bulunabilmek amacıyla haritanız düzenli yönetilmeli. Her websitenin olduğu gibi her haritanında bir aranma değeri vardır. Düzenli yönetilen haritalar kullanıcıların karşısına daha çok çıkar.

Her ay düzenli yönetimini gerçekleştirdiğimiz haritaların askıya alınma, kapanma ve silinme gibi durumlarında destek sağlayabiliyoruz. Negatif durumlarından arınmasını Google ekibiyle direkt iletişime geçerek hızlıca sağlıyoruz.

Merak Edilenler - Google Reklamları


Youtube ve Gmail, Google ürünleri olması sebebiyle Google Adwords üzerinden reklamları verilmektedir. Profesyonel olarak Gmail ve Youtube reklamlarınızı verebilir, kitlenizi yükseltebiliriz.

Google Adwords reklamlarında cinsiyet, yaş, ebeveynlik durumu, ilgi alanları, meslek vb. gibi birçok hedefleme ile reklam vermek mümkündür.

Reklam bütçesini belirlerken kampanya ve hedefleme çeşitleri göz önünde bulundurmalıdır. Reklamın hedefine göre bütçe de değişmektedir.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.