Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.


Yaratıcılığı Hissedin!

Dijital Medyanın sonuç odaklı olduğunu asla unutmuyoruz.
10 yılı aşan deneyimimiz ile iş ortaklarımıza en iyi sonuçları sağlamak için çalışıyoruz.

Engelliler adına ve yararına kurulmuş bir düşünce ve proje kuruluşu olan Dünya Engelliler Vakfı tüm sosyal ağları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Dünya Engelliler Vakfı
Ünlü değerimiz Metin Şentürk'ün tüm sosyal ağları, dijitalde atacağı adımlar, düzenlenecek PR anlaşmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Metin Şentürk
Avrupa'nın en büyük teknoloji holdingi olan Siemens'in Avrupa'da bulunan en büyük mağazası, 15'den fazla mağazasının sosyal ağları ve harita kontrolleri Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Siemens
Güney Koreli elektronik, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğu LG markasının 10'dan fazla mağazasının tüm sosyal ağları, harita kontrolleri, dijitalde atacağı adımlar Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
LG


Türkiye'nin en büyük yerli burger markası Ercan Burger'in web sitesi, sosyal ağları, e-postaları, IT kontrol sistemleri, sunucu sistemleri, içerikleri, haritaları, Google Ads ve diğer dijital reklam çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Ercan Burger
Dünyanın en değerli kahvelerinden biri olan Nevada kahvesiyle eşsiz kahve deneyimi yaşatan Nevada Coffee kahve zincirlerinin web sitesi, sosyal ağları, e-postaları, IT kontrol sistemleri, sunucu sistemleri, içerikleri, haritaları, Google Ads ve diğer dijital reklam çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Nevada Coffee
Dünyanın en büyük et restoranı Ercan Steakhouse markasının web sitesi, sosyal ağları, e-postaları, IT kontrol sistemleri, sunucu sistemleri, içerikleri, haritaları, Google Ads ve diğer dijital reklam çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Ercan Steakhouse
Çıtır tavuk lezzeti markası Miss Crispy Chicken'ın, web sitesi, sosyal ağları, e-postaları, IT kontrol sistemleri, sunucu sistemleri, içerikleri, haritaları, Google Ads ve diğer dijital reklam çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Miss Crispy Chicken
Ercan markasına bağlı olan Ercan Pizza'nın sosyal ağları, e-postaları, IT kontrol sistemleri, sunucu sistemleri, içerikleri, haritaları, Google Ads ve diğer dijital reklam çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Ercan Pizza


Türkiye'nin en lezzetli döneri Sait Döner tüm şubelerinde menü tasarımları, sosyal ağları, içerikleri, haritaları, Google Ads ve SEO çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Sait Döner
Sait Gıda bünyesinde olan bütün markaların sosyal ağları, Google Ads ve SEO çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Sait Gıda
İstanbuldaki ilk döner restoranlarından biri olan Sait İskender markasının tüm şubelerinde menü tasarımları, sosyal ağları, içerikleri, haritaları, Google Ads ve SEO çalışmaları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Sait İskender


Makarna'nın En Güzel Hali Makarnaval'ın web sitesi, IT kontrol sistemleri Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Makarnaval
Ulusal televizyon ve magazin kanalı olan Uçankuş TV'nin sosyal ağlarına Ajanssy Ekibi tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Uçankuş TV
Gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Nevco Holding'in tüm sosyal ağları, haritaları, web sitesi ve IT işlemleri Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Nevco Holding
Uluslararası Amazon Andes markasının Türkiye'de sosyal ağ faaliyetleri, web sitesi, sunucu, e-posta, IT hizmetleri Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Amazon Andes


Yurt dışında kariyer planlama hizmeti veren bir kuruluş olan New Job Europe, sosyal ağ yönetimi ve reklam yönetimi Ajanssy Ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.
New Job Europe
Queengate Şirketler Grubu'nun Türkiye'de atacağı tüm dijital adımları ve sosyal ağları Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Queengate
Bünyesinde 15'den fazla ev aletleri mağazası bulunduran Türkiye'nin ev aletleri sektöründe önemli kuruluşlarından olan Enka Ev Aletleri'nin atacağı tüm dijital adımları, sosyal ağları ve haritalandırma işlemleri Ajanssy Ekibi tarafından yönetilmektedir.
Enka Ev Aletleri

Diğer müşterilerimiz

Gizlilik sözleşmelerimiz gereği, müşterilerimizin bir kısmını sizinle paylaşabiliyoruz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.