Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Kurumsal
Marka Kimliğimiz
Gelecek Hayali

Gelecek Hayalimiz

Ajanssy’nin hayallerinde Türkiye’den çıkmış en iyi dijital medya ajansı olmak yatıyor. Bu hedef gücünü geleceğe dair hayallerden alıyor.

Geleceğe bakmanın yolunun geçmişten geldiğini bilerek bir ağaç gibi köklerimizin toprağa dallarımızın göğe doğru uzandığını düşünüyoruz. Burada geçmişimizi ifade eden ve bizi güçlü kılan, Türkiye’nin kuruluş hikayesinde aynı bizler gibi hayaller kuran ve bunu öngörüleriyle çağın gerekliliklerini anlayıp disiplinle çalışarak yapabilen Atatürk ve Cumhuriyet’in değerleridir.

Geleceğe bakmak da dallarını göğe uzatmak yani dünyaya uzanıp çağın gerekliliklerini anlamaktan geçiyor. Günümüz dünyasında dijital medyanın varlığı yadsınamaz bir gerçek haline gelip bizim geleceğe uzanan dallarımız oldu. Geleceğe uzanırken Türk çalışma yapısının sistemli ve disiplinli olduğunu kanıtlamak istiyoruz. Bu yoldaki en büyük kılavuzumuz bilgi, bilim, ar-ge ve inanarak çalışmaktır.

Sistemli ve planlı bir şekilde ekip çalışmasıyla ilerleyip uluslararası arenada da ülkemizin değerlerine, dürüstlük ilkesine, iş ahlakına yakışır bir biçimde hareket edip tüm müşterilerimizin isteklerini eksiksiz karşılayabilmeyi amaçlıyoruz. İşleri çözme sürecinde a’dan z’ye her türlü inovatif adımla ihtiyaçları karşılayıp müşteriyi memnun etmenin yolu farklı iş modelleri ve kurum içi girişimcilikle her ekip arkadaşımızın bir girişimci gibi hareket etmesinden, birlikte hayal kurmasından geçiyor.

Hayallerimizi birlikte göğe uzatalım!