Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
 • Sosyal medya tüm dünyada en etkili pazarlama yöntemlerinden biridir. Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Instagram ve TikTok gibi ağlar hem ülkemizde hem de dünyada en popüler sosyal ağlardır. Her sosyal ağın aslında tamamen farklı özellikleri, hedefleri ve dili vardır. Sadece sosyal bir profile sahip olmak yeterli değildir. Sosyal ağ hesaplarının değer kazanması için canlı, aktif, yaratıcı ve duyguları yansıtması gerekir.
 •    
  Biz Ajanssy Sosyal Medya Ekibi olarak;
  • İçerik üretirken kitlelerin yüzünde tebessüm oluşturuyoruz.
  • Farkımızı ve yaratıcılığımızı her paylaşıma yansıtıyoruz.
  • Kitleler ile aynı heyecanı soluyor, aynı heyecanı duyuyoruz.
  • Uluslararası sosyal ağ ekiplerinde görev aldığımız için iç teknik gelişim methodlarını çok iyi biliyoruz.
  • İyi birer gözelemciyiz, müşterilerimizin ne söylediğini, neyi beğendiğini, ne aradığını anlıyoruz.
  • Araştırmacıyız, meraklıyız, her zaman güncel olmayı seviyoruz.
  • Biz sosyal etkiyiz, güven kazanılır satın alınmaz ilkesini benimsiyoruz.
     
  Sizin adınıza işletme sayfanızı oluşturuyoruz, yönetiyoruz, yapılandırıyoruz ve doğru şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Sosyal medya hesabınızdan başarılı sonuçlar almak için hedeflenen, ilgi çekici, etkileşim alabileceğimiz, planlı yayınlarla profillerinizi sürekli güncel tutuyoruz.
     
  Hedef kitlenize yönelik sosyal ağları belirlemenize ve planlamanıza yardımcı oluyoruz. Yeni potansiyel müşterilere ulaşmanız için en etkili ve en uygun kaynakları belirliyoruz.
     
  Rakiplerinizin eksiksiz analizini yapıyoruz. Rakipleriniz sosyal ağlarda var mı? Ne yapıyorlar? Nasıl yapıyorlar?
     
  Hedeflerinize ulaşmak için sahip olduğumuz ekstra donanım, ekip ruhumuzdur. Bu Ajansımız için teknik bir ön koşuldur. Bu sayede sizi rakiplerinizden farklı kılacak, yaratıcı paylaşımlar yaratma gücünü buluyoruz. Yaratıcı ekibimiz, insanların paylaşmak, etkileşimde bulunmak ve kendilerini parçası hissetmek istedikleri içerikler oluşturmaktadır.
    
  Doğru bir sosyal stratejiyi takip etmek, sosyal medya için içeriklerin nasıl planlanacağını bilmeyi gerektirir. Neyin yayınlanacağını, nasıl yapılacağını ve ne sıklıkta yapılacağını anlamak gerekir. Bu hassas ve kritik aşamada size yardımcı olabiliriz. Ayrıca size en uygun çözümleri ve sponsorlu kampanyaları önerebiliriz.
     
 • Etkileyici İmaj
 •    
  Kalabalığın arasından sıyrılmak için neye ihtiyacınız var? Hedefiniz ve işiniz için kusursuz duygusal ve etkileyici fotoğraflar, videolar!
     
  Bizi biz yapan en önemli özelliğimiz, 30 yılı aşkın makine ve kaliteli cihazlarla son donanıma sahip fotoğraf ve video prodüksiyon ekibimizle yaptığımız çekimlerimizdir. TV Programı, Futbol, Basketbol gibi içeriklerdeki muhteşem çekimlerimize tanık olun! Biz, Türkiye’de sosyal medya hesaplarını sıradanlığın ötesine taşıyoruz.
     
  Ajanssy’de projenizi gerçekleştirecek kişilerle doğrudan iletişim kuracaksınız, aracımız yok. Sizinle iletişim kurmak, sizi daha iyi tanımamızı sağlayacağına inanıyoruz.
     
  Dünyanın en popüler Sosyal Medya ağlarında işinizi kurmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin ve bir kullanıcıyı müşteriye, bir beğeniyi dönüşüme, bir paylaşımı iş fırsatına dönüştürmek için bizimle iletişime geçin!

Merak Edilenler


Sektörünüze ve isteklerinize göre değişkenlik gösterebiliyor, sizlerle bir toplantı gerçekleştirip birlikte karar veriyoruz.

Paylaşım sayıları sektöre göre, yönetim şeklinde göre değişkenlik gösterebiliyor. Kitlenizi sıkmayacak, takipçi sayınızı ve etkileşimlerinizi arttıracak en uygun paylaşım sayısını sizlerle birlikte planlayıp gerçekleştiriyoruz.

Hesaplarınıza gelen yorumları, mesajları düzenli olarak takip ediyor ve yanıtlayabiliyoruz. Sektörel spesifik mesajlarda sizlerden yardım istiyoruz.

Sosyal ağlarınızda vereceğimiz reklamların bütçenizi birlikte planlıyor, reklamlarınızı veriyoruz.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.