Akşam gazetesi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj yayında!
Hemen Oku!
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
  • İşletmenizin Haritalar Kaydı konusunda başarılı bir hizmet almak mı istiyorsunuz? O halde size özel bir çözüm için Ajanssy ile iş birliği yapmanın tam zamanı! Google Haritalar başta olmak üzere bütün Harita Kaydı işlemleri sayesinde dijital görünürlüğünüzü arttıracak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Size sadece profesyonel bir destek almış olmanın ayrıcalığını yakalamak kalıyor!
  •    
360° konum hizmetleri, işletmelerin Haritalar konusunda en doğru sonuçları almasını sağlıyor. Google Haritalar hizmeti Google için başarılı bir çözüme ulaşmanızı sağlasa da Harita Kaydı sadece Google’dan ibaret değildir. Google’ın yanı sıra Yandex, Apple, Foursquare, Tomtom ve Yelp gibi pek çok seçenek var. Siz de işletmenizin bütün Haritalar için kayıtlı bir marka olmasını mı istiyorsunuz? O halde 360° Konum Hizmetleri için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Merak Edilenler


360° konum hizmetimiz ile, işletmelerin Haritalar konusunda en doğru sonuçları almasını sağlıyoruz. Haritalara kayıt sadece Google ve Yandex'ten ibaret değildir. Hizmetimiz sayesinde 20'den fazla harita platformunda kaydınızı gerçekleştirerek dijital görünürlüğünüzü arttırıyoruz. Sadece Yandex ve Google'da değil, Whatsapp, Instagram, Foursquare, Apple Maps vb. bütün haritalarda bulunuyorsunuz.

Haritanızın kapanması, askıya alınması gibi durumlarda birebir ilgili ağın ekibi ile iletişime geçerek haritalarınızı aktif hale getirebiliyoruz.

Biz her haritanın düzenli yönetilmesi taraftarıyız. Yorumların yanıtlanması, mesajlara yanıt verilmesi, harita da yeni etkinlikler paylaşılması, fotoğrafların ve bilgilerin güncel tutulması gerçekten ilgili işletmenin değerini dijital dünyada arttırabiliyor. Bu sebeple haritaları düzenli yönettiğimiz hizmet paketlerimiz mevcut.

Müşteri Yorumları


Sosyal ağ hesaplarımı Ajanssy ekibi yönetiyor, gözle görülür güzel yükselişler gerçekleşti. 😎

Metin Şentürk
Metin Şentürk Sanatçı

Ercan Burger ve Ercan Steakhouse markalarımıza Ajanssy yıllardır değer katmaya devam ediyor.

Ercan Narinç
Ercan Narinç Ercan Burger & Steakhouse

Yenilikçi hizmet anlayışıyla Ajanssy bizim için dijital medya da önemli bir çözüm ortağı.

Eren Karabağlı
Eren Karabağlı Sait İskender & Döner

Her konuya çözümle yaklaşan, titiz çalışan bir ekip. Sizlerle çalışmayı seviyoruz.

Ahmet Engin
Ahmet Engin Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ajanssy iş bitirici ve başarılı bir ekipten oluşuyor. Çalışmaktan son derece memnunuz.

Burak Genç
Burak Genç Siemens

Teklif Al

Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Metni’ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.