#evdekal Kampanyası
ANASAYFA / HİZMETLER / #evdekal Kampanyası
#evdekal KAMPANYASI

Ajanssy Ailesi olarak, Koronavirüs (COVİD-19) ile ulusal mücadelemizde sağlık kuruluşlarımızın, yardım kuruluşlarımızın ve bu mücadeleye destekte bulunan tüm şirketlerimizin Ajanssy #evdekal Kampanyası ile yanlarındayız.

Ajanssy Ailesi olarak, Koronavirüs (COVİD-19) ile ulusal mücadelemizde sağlık kuruluşlarımızın, yardım kuruluşlarımızın ve bu mücadeleye destekte bulunan tüm şirketlerimizin Ajanssy #evdekal Kampanyası ile yanlarındayız. Sosyal Medya Check Up + Toplu İnstagram Yönetim Paneli ile dijital medyanın önemli olduğu bugünlerde kuruluşlarımızın daha fazla kitleye sesini duyurması için hız kazandırıyoruz. Kampanyadan faydalanmak için buraya tıklayıp iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Not:

Kampanya dahilinde sadece sağlık kuruluşları (özel-devlet farketmeksizin, corona için hizmet veren) , yardım kuruluşları, corona önlemleri kapsamında desteklerini belirten şirketlere hizmet verilecektir. "Ajanssy Sosyal Medya Check Up" hizmetimiz Ajanssy Dijital Medya Ajansı tarafından bu şirketlere ücretsiz sunulacaktır. DijitalPazarlama.ist destekleriyle de "1 Aylık Toplu İnstagram Yönetim Paneli" sağlanacaktır.

img
Uyumlu

Hazırladığımız web tasarım çalışmaları, tüm tarayıcılarla ve uygulamalarla uyumludur. Dijital dünyanın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sınırsız Seçenekler

Ajanssy, müşterilerine sınırsız seçenekler sunmaktadır. Özgün ve yaratıcı tasarımlar hazırlanıp müşteriye iletilir ve isteğe bağlı çalışılır.

Yaratıcı Fikirler

"Ajanssy Web Tasarım Kodlama Ekibi" tarafından geliştirilen tüm yazılımlar son derece modern ve yaratıcıdır. Eğer sektörünüzde bir ilk olmak istiyorsanız, yaratıcı çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Muhteşem Destek

Ajanssy, esnek bir destek altyapı sistemine sahiptir. Mesai saatleri dışında da olunsa mailler düzenli olarak kontrol edilip, çağrılara cevap verilmektedir.