Loading ...

E-posta Pazarlama

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

E-posta pazarlama, elektronik postanın; pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı yeni nesil bir pazarlama biçimidir. Özellikle Web 2.0 ile birlikte daha da gelişen e-posta pazarlama; eskiye nazaran daha stratejik, ölçülebilir, optimize edilebilir ve etkileşim odaklı bir dijital pazarlama tekniği oldu.

marketing

Bize projenden bahset

Bizimle iletişime geçip projenizden bahsedin, size en uygun reklamları tasarlayıp planınızı oluşturalım.

Rakipsiz Hizmet Seviyesi

E-posta Pazarlama Avantajları Nelerdir?

image
İletim Süresinin Kısa Olması

E-posta pazarlama, hedef kitle odaklı yapıldığı için iletilen mesaj anlık olarak belirlenen kişi ya da kişilere ulaşır. Bu da hızın rekabet şartlarını belirlediği böylesi bir çağda markalar için büyük avantaj sağlamaktadır.

image
E-posta Şablon Tasarımı

Firmanıza özel teklifleri E-postalar iletirken tamamen size özel bir şablon tasarımıyla teslim edilir.

image
İzleme ve Raporlama

E-posta pazarlamada sürecin takip edilmesi oldukça kolaydır. Örneğin gönderilen e-postanın hangi kullanıcılar tarafından açıldığı ya da silindiği, hangi kullanıcının maili okuduğu, kimin e-postadaki mesaja aksiyon gösterdiği gibi takipler e-posta pazarlamada kolaylıkla yapılmaktadır. Ayrıca cinsiyet, yaş, eğitim düzeyi, ülke, il, ilçe gibi parametreler ışığında analizler yapılarak yeni e-posta pazarlama stratejileri geliştirilebilir.

image
E-posta Pazarlama Kampanyaları

Firmanızın yapmış olduğu herhangi bir kampanyayı E-posta Pazarlama üzerinden aktif kitlenize ulaştırabiliriz.